(0322) 429 3334

Sosyal Medyada Biz}

  Seksiyonel (Endüstriyel) Kapı Adana

  Endüstriyel Kapı Sistemleri Adana ve çevresinde birçok farklı sektörden ve farklı biçimde üretim, satış, pazarlama ya da lojistik hizmeti sağlayan firma tarafından tercih edilmektedir.

  Adana çevre illerindeki  firmalarda aynı şekilde olmak üzere, seksiyonel kapıların ilk tercih nedenleri hijyen ve ısı izolasyonu olmak üzere, gıda alanında faaliyet gösteren bir işletme için hijyen, soğuk hava depolarının korunması ve enerji tasarrufu çok önemlidir değil mi? Burada çözüm uygun olarak tasarlanmış ve uygulanmış endüstriyel kapı sistemidir.

  Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz:

  Telefon: 0 (322) 429 33 34

  Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

  Seksiyonel (Endüstriyel) Kapılar Hakkında

  Gün içerisinde araç girişinin yoğun olduğu, mal sevkiyatının neredeyse hiç durmadan gerçekleştiği alanlarda endüstriyel kapılar daha da önem kazanmaktadır. Bireysel ve ev tipi kullanımdan farklı olarak daha sağlam malzemeden üretilmiş sistemlerdir ve güvenlik, ısı tasarrufu ve hijyen gibi konularda endüstriyel çözümlere ulaşmak için tercih edilirler.

  Toz ve ısı yalıtımı sağlayan Seksiyonel Kapılar fabrika, imalathane, garaj girişi gibi yerlerde firmalar tarafından yaygın olarak kullanılır.

  Standart renk kullanabileceğiniz gibi renk kataloğu içerisinde yer alan, uluslar arası standartlara uygun boya kalitesi ile farklı renk seçeneklerini de tercih edebilirsiniz.

  Endüstriyel Kapı Sistemleri için en önemli konu bilindiği üzere diğer kepenk sistemlerine göre daha hızlı açılıp kapanabilmesi, üretim ve nakliye faaliyetlerinin duraksamadan güvenli bir şekilde devam edebilmesidir.

  Elektrik kesintisi ve otomatik parçalarda bir arıza durumunda “manuel” olarak kullanılabilecek açma – kapama sistemi ile iş yarıda kalmaz. Böylelikle ön-görülmeyen durumlarda el yordamı ile kapılar kapatılabilir ve açılabilir.

  İş akışını ve hızını sağlayacak “Giriş Kontrol Seçenekleri” endüstriyel kapıların en önemli özelliklerindendir. Kullanım amacına uygun olarak:

  Butonlu
  Çekme İpli
  Uzaktan Kumandalı
  Manyetik Sensorlu
  Fotoselli

  sistemler bulunmaktadır. Bu seçeneklerden hangisinin tercih edileceği faaliyet alanına ve kullanım amacına göre farklılık göstermektedir. Söz gelimi insan ve araç giriş-çıkışı çok yoğun olan işletmelerde yaygın olarak fotoselli sistem tercih edilmektedir.

  Ayrıca kapının dışı ile içi arasında iletişimin ve aktarımın daha kolay sağlanması amacı ile pencere ve Servis Kapısı kullanımları mümkün olabilmektedir.

  İhtiyaçlara ve tüm sektörlere yönelik çözümler, kaliteli ve uzun ömürlü sistemler için Müşteri Temsilcimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.

  Telefon: 0 (322) 429 33 34

  Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com