(0322) 429 3334

Sosyal Medyada Biz}

  Otomatik Kepenk (Daraba)

  Alüminyum kepenk sistemleri işyerlerinizin ve konutlarınız güvenliği için kullanabileceğiniz en ekonomik, estetik ve modern çözümlerden biridir. İstediğiniz renk ve ölçülerde imal edilip şık duruşuyla yaşam alanlarınızı tamamlar. İstenilen boyutlara göre motor gücü belirlenir ve uygun olan motor kullanılır. Kullanılan motor sayesinde en sessiz halde çalışır.

  Alüminyum Kepenk sistemleri dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Elektrik kesintilerinde elle kontrol edebilme özelliği ile sizi yormadan kolayca hareket sağlar. Tamamen alüminyumdan oluşması nedeniyle korozyon oluşumunu önler. Mukavemet (sağlamlık – direnç) yönünden ele alındığında ise, ekstrüzyon alüminyum olarak tabir edilen, içi boş profillerin bir alt gurubunu oluşturmaktadırlar.

  Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz:

  Alüminyum Kepenkler, hafif hammadde yapısı, paslanmama özelliği, gürültüsüz çalışması ve genelde sistemle birlikte anılır hale gelen tüp motor sistemleri ile cazip avantajlar sunabilmektedir.

  Renk seçenekleri; ekstrüzyon profiller için ral kodunda istenilen renk olabilmektedir.

  Hırsızlığa Karşı Güvenliğinizi Artırır.

  Konforlu kullanım ve rahat kullanım özelliği sunar.

  Kar ve Yağmura Karşı Vitrinlerinizi Korur.

  İhtiyaçlarınıza uygun en kaliteli üretim için iletişim adreslerimiz:

  Telefon: 0 322 4293334

  Adres: 46257 Sk M Blok No:9,  01210 Yeşiloba Mah. Adana Oto Sanayi/Seyhan/Adana

  Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com

  Alüminyum Kepenk Kullanım Alanları Nelerdir?

  Alüminyum kepenkleri sıklıkla giyim mağazaları, alışveriş merkezlerinin içerisindeki mağazalar, kargo firmaları, bijuteriler, depo alanları, eczaneler, kapalı otoparklar, şahsi garajlar, kişisel konut içerisindeki alanları birbirinden ayırma amaçlı ya da asıl üretim amacı olan küçük ve orta ölçekli işletmelerin vitrin ve camekanlı alanlarını koruma sebebi ile görmek mümkündür. İşletmenin dış cephesine uygun renklerde alüminyum kepenk kullanılabilmektedir. Bu durumda işletmenin imajı ve vizyonu korunmakta, estetik bir görsel sunulmaktadır. Alüminyum kepenk kullanarak iklim koşulları, hırsızlık ve dış etkenlere karşı mağaza, işletme, garaj ya da deponuzun güvenliğini sağlayabilirsiniz. Uzman ekibimiz ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan kepenk sistemini belirleyebilirsiniz.

  Alüminyum Kepenk Küçük İşletmeler İçin Neden Gereklidir?

  Alüminyum kepenk gerek estetik görseli ile gerekse güvenlik sebebi ile pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir. Özellikle küçük işletmelerde alarm sistemi olmaması hatta olsa dahi alarm sistemi öncesindeki ilk önlem olarak alüminyum kepenkler kullanılmaktadır. Alüminyum kepenk, işletmenin vizyonuna ve dekoruna uyum sağlayacak renkler ve ölçülerde üretilebilmektedir. Dilediğiniz renkte alüminyum kepenk ile işletmenizin imajını yansıtabilir, görseline estetik katabilirsiniz. Alüminyum kepenkler üretim aşamasında vitrinin zarar görmemesi için özel işlemlerden geçirilmektedir.

  Alüminyum kepenkler, kar, yağmur, dolu, güneş ışınlarının olumsuz etkileri gibi sert iklim koşullarına dayanıklı alüminyum sacın preslenmesi ile imal edilmektedir. Alüminyum kepenk uzun süreli dayanıklılık özelliğine sahip olduğu gibi vitrini ve mağazanın camlarını da dış etkenlere karşı koruma altına almaktadır. İşletme, mağaza ya da depoda kullanılan alüminyum kepenk ile hırsız ve kötü niyetli kişilere karşı iş yerinizi ya da konutunuzu koruma altına alabilirsiniz. Alüminyum kepenkler eski tip kepenkler gibi ekstra kuvvet uygulamanıza gerek olmaksızın rahatlıkla kullanabileceğiniz sistemde üretilmektedir. Kumanda ile komut verme özelliği ile yorulmadan kepenkleri açıp kapama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Alüminyum kepenkler kendi içerisinde ikiye ayrılmaktadır. İhtiyacınıza yönelik dilerseniz alüminyum kepenk dilerseniz poliüretan alüminyum kepenkleri tercih edebilirsiniz. Poliüretan alüminyum kepenk tercih edilmesi halinde ısı ve ses yalıtımı da gerçekleştirilmiş olmaktadır. Poliüretan alüminyum kepenkler özellikle kış mevsiminde geceleri işletmenin kapanması ile beraber dışarıdan giren soğuk havayı izole etmekte, ortam ısısını korumaya yönelik üretilmektedir. Söz konusu izolasyon ses düzeyi için de geçerlidir. İşletmenin nemli, rutubetli, krozyon etkisi yaratabilecek deniz kenarı gibi bir alanda olması halinde de alüminyum ve poliüretan alüminyum kepenkleri gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Üretim aşamasında tüm olumsuz iklim ve coğrafi etkenler düşünülerek ihtiyaca yönelik kepenk üretimi gerçekleştirilmekte, böylece uzun süreli kullanım garantisi sunulmaktadır.

  Küçük işletmeler için alüminyum kepenk işletmenin dış görünüşüne değer katmak, hırsızlık vakalarına karşı koruma sağlamak ve iklim koşullarına karşı vitrine muhafaza etmek adına son derece önemlidir. İşletmenize uygun renk ve tasarımda kepenklere sahip olmanız mümkün.

  Çelik Galvaniz Kepenk

  Otomatik kepenk sistemleri arasında güvenlik açısından avantajlı olduğu için en çok tercih edilen kepenk sistemlerinden biri çelik galvaniz kepenk sistemleri olmuştur.

  Güvenli ve şık çözümler

  Dışarıdan mekan ya da işletmeye gelebilecek sert cisim, darbe gibi etkenlere karşı dayanıklı bir yapısı vardır. Son dönemde artan toplumsal olaylar sonrasında olayların çok yaşandığı ve işlek sokak ve caddelerde yer alan işletmeler tarafından tercih edilmektedir.

  Artan toplumsal olaylar güvenlik önlemi gerekliliklerini maalesef arttırmaktadır. Galvaniz kepenkler bu bağlamda beklenilen güvenlik ve sağlamlığı sunmaktadır.

  Çelik paletlerden üretilen otomatik galvaniz kepenk sistemleri “güvenlik” beklentisini karşılayacak en etkili koruma yöntemlerinden birisidir.

  Çelik galvaniz kepenklerde sadece sağlamlık değil, şık görüntü ile estetiği yakalamak mümkündür. Hisar Otomatik Kapı’nın renk kataloğundan istenilen renk seçimi yapılabilir, pencereli ve penceresiz tasarımlarla güvenliğinizi sağlarken güzel bir görüntü de elde edebilirisiniz.

  Elektrik kesintilerinde sistem motorunun çalışmaması durumunda, kepenklerinizi “manuel” olarak da kapatıp, açabilirsiniz.

  Mekanın kapı giriş ölçülerine göre fiyatlar (en-boy oranı) değişmekte olup, istediğiniz özelliklere uygun çalışmalar sağlanmaktadır.

  Doğru ve nitelikli bir uygulama yapılması için yetkili birimlerimiz ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

  Telefon: 0 (322) 429 33 34

  Mail: iletisim@hisarotomatikkapi.com